2 adet/grup FC LC Hibrid Adaptörü için Güç Ölçer Fiber Optik

Yeni ürün

₺148.06

₺160.96

-9%

Etiketler:

Ucuz 2 adet/grup FC LC Hibrid Adaptörü için Güç Ölçer Fiber Optik, Yüksek Kalite 2 adet/grup FC LC Hibrid Adaptörü için Güç Ölçer Fiber Optik, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

fc lc adaptörü
Bu lc( kadın) fc( erkek) tip fiber optik hibrid adaptörü düzenlenmiş tip fiber- gömülü adaptörü konnektör tabi işlem yapıştırma ve arasındaki kaplin fiber optik.
özelliği:
yeniden 1000 kez
yüksek hassasiyet ve iyi Uyumluluk
yüksek güvenilirlik ve istikrar
özellikleri:
1. hibrid adaptör tipi: lc( kadın) fc( erkek)
2. fiber tyle: sm 9/125 fiber.
3. ekleme kaybı( db): az 0.50
4. tekrarlanabilirlik( db): daha büyük 0.38
5. Değiştirilebilirliğin( db): az 0.20
6. kollu soket malzemesi: zirkonyum dioksit seramik
7. çalışma sıcaklığı:- 25c +75c.
8. depolama sıcaklığı: 25c +75c.

Model Numarası FC-LC
is_customized Yes
Birim Tipi lot (2 parçalar/lot)
Paket Boyutu 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

İlgili ürünler